Staňte se prodejcem!
Co je to ATOMIUM?
Kde se tribotechnické látky ATOMIUM používají?
Jak ATOMIUM funguje?
Technologie. Princip působení.
Účinky použití
Vyřešte hned své problémy s motorem!

O nás

Společnost SUPROTEC EU s.r.o. byla založena v Praze v České republice v roce 2014. Značka ATOMIUM úspěšně působí na světovem trhu již déle než 15 let a stále expanduje.

Naším hlavním produktem jsou moderní osvědčené tribotechnické látky (aditiva a maziva ATOMIUM), jejichž účelem je prevence opotřebení a obrušování. Produkty ATOMIUM představují osvědčená aditiva do motorového oleje, která u pohyblivých součástí automobilových motorů zajištují odolnost vůči tření a otěru.

Nabízíme maziva a aditiva do motorového oleje, paliv, převodového oleje a hydraulických kapalin pro automobily i průmyslová zařízení s dieselovými, benzínovými a LPG motory. ATOMIUM nachází uplatnění v motorech, převodovkách, vysokotlakých palivových čerpadlech a posilovačích řízení.

Naše společnost disponuje nejnovějšími výzkumnými a technickými kapacitami, v moderní laboratoři zaměstnává profesionální vědce a inženýry a špičkové výrobní závody odpovídají evropské normě ISO 9001.

Naše technologie

Stěžejním produktem společnosti je moderní soubor aditiv pro obnovu ochrany proti tření a opotřebení u maziv, který se již osvědčil na velkém počtu vozidel a četných průmyslových zařízeních.

Naše technologie vám umožní obnovit původní specifikace prakticky každého mechanismu či agregátu (všech druhů spalovacích motorů o libovolném objemu, převodovek, soukolí, valivých i kluzných ložisek a hydraulických a pneumatických mechanismů) a prodloužit jeho životnost.

Základní charakteristikou této technologie je možnost aplikace složek maziva za provozu celého mechanismu.

Cíle použití technologie ATOMIUM: úspora paliva, energie a pracovní síly.

Působíme ve třech branžích:

1. Sféra koncových zákazníků: prodej produktů – aditiv pod značkou ATOMIUM – soukromým majitelům automobilů a motocyklů všech typů.

2. Korporátní sféra: prodej produktů, poradenství a školení pro dopravní podniky i soukromé přepravní firmy (osobní i nákladní doprava, přeprava cestujících, speciální silniční, báňské či stavební stroje a zařízení).

3. Průmyslová sféra, kam patří ošetření mazivem ATOMIUM Prokompozit:

  • všechny druhy dopravy v provozech a továrnách;
  • čerpadla, kompresory, výrobní linky, převodovky;
  • všechny druhy průmyslových zařízení;
  • železniční doprava a zařízení pro železniční dopravu, včetně např. kolejnic a kol;
  • společnosti v odvětví strojních zařízení;
  • námořní a říční plavidla všech velikostí;
  • zařízení pro báňský, petrochemický a kovozpracující průmysl, STI;
  • strojní zařízení zpracovatelských linek a provozů, tiskárny;
  • zařízení komunálních a soukromých podniků (vodárny a kanalizace, elektrárny, celulózky a papírny, městská hromadná doprava elektromobily);
  • speciální a nestandardní zařízení a vybavení.