Shop Banner

O NÁS

Společnost SUPROTEC EU s.r.o. byla založena v Praze v České republice v roce 2014. Značka ATOMIUM úspěšně působí na světovem trhu již déle než 15 let a stále expanduje.

Naším hlavním produktem jsou moderní osvědčené tribotechnické látky (aditiva a maziva ATOMIUM), jejichž účelem je prevence opotřebení a obrušování. Produkty ATOMIUM představují osvědčená aditiva do motorového oleje, která u pohyblivých součástí automobilových motorů zajištují odolnost vůči tření a otěru.

Nabízíme maziva a aditiva do motorového oleje, paliv, převodového oleje a hydraulických kapalin pro automobily i průmyslová zařízení s dieselovými, benzínovými a LPG motory. ATOMIUM nachází uplatnění v motorech, převodovkách, vysokotlakých palivových čerpadlech a posilovačích řízení.

Naše společnost disponuje nejnovějšími výzkumnými a technickými kapacitami, v moderní laboratoři zaměstnává profesionální vědce a inženýry a špičkové výrobní závody odpovídají evropské normě ISO 9001.

NAŠE TECHNOLOGIE

Stěžejním produktem společnosti je moderní soubor aditiv pro obnovu ochrany proti tření a opotřebení u maziv, který se již osvědčil na velkém počtu vozidel a četných průmyslových zařízeních.

Naše technologie vám umožní obnovit původní specifikace prakticky každého mechanismu či agregátu (všech druhů spalovacích motorů o libovolném objemu, převodovek, soukolí, valivých i kluzných ložisek a hydraulických a pneumatických mechanismů) a prodloužit jeho životnost.

Základní charakteristikou této technologie je možnost aplikace složek maziva za provozu celého mechanismu.

Cíle použití technologie ATOMIUM: úspora paliva, energie a pracovní síly.